Старий Млин

Реєстрація

Пароль буде надіслано Вам на пошту.

Дисконтна програма

Правила дисконтної програми

Для отримання дисконтної картки Вам потрібно зробити одноразове замовлення в ресторані/барі на суму  2000 грн. (замовлення бенкетів не рахується) та заповнити анкету.

Дисконтна програма ГРК «Старий Млин» є накопичувальною, таким чином відсоток знижки збільшується відповідно до суми послуг отриманих у комплексі і починає діяти після сплати вказаної суми накопиченої протягом року:

– для отримання 3% знижки – 2000 грн.

– для отримання 5% знижки – 15000 грн.

Для отримання знижки потрібно пред`явити Картку «Старий Млин» до сплати послуг. Наявність Картки обов`язкова. Знижка надається тільки власнику Картки та членам його сім`ї (зразки підписів в анкеті).

Дана знижка розповсюджується тільки на послуги  ресторану/бару.

При втраті Картки її можна поновити у адміністратора готелю.

Знижка по дисконтній Картці «Старий Млин» не поширюється на:

– готельні послуги;

– послуги лазня/хамам;

– послуги тенісного корту;

– святкування бенкетів .

Дисконтна Картка є власністю ГРК «Старий Млин» і може бути анульована за рішенням адміністрації. Картка анулюється у випадку порушення власником правил проживання і спричинення збитків власності чи репутації комплексу. В інших випадках- на власний розсуд.

ГРК «Старий Млин» залишає за собою право відмінити або змінити всю програму, чи її частину в будь-який час, як з попереднім повідомленням про це, так і без нього.

Підпис учасника на анкеті, яку він заповнює при отриманні картки, підтверджує те , що учасник приймає правила і умови  програми  та добровільно надає свої особисті дані  та згоду на їх використання в межах програми.

Всі зміни і доповнення до правил та умов програми офіційно публікуються на сайті www.staryymlyn.com.ua і вступають в силу з часу публікації.

ГРК «Старий Млин» зобов´язується належним чином збирати, зберігати та обробляти дані учасників програми, використовувати їх у рамках програми , а також не надавати їх третім особам без згоди учасника.

В усіх питаннях, щодо відносин з учасниками програми, ГРК «Старий Млин» керується цими правилами та вимогами чинного законодавства України.

З повагою, адміністрація ГРК «Старий Млин»